Aqui Y Ahora Bed and Breakfast
| Wi-Fi | Aktiviteter Vandring | Spa & Hälsocenter Helkroppsmassage Huvudmassage Ryggmassage |
| Barnvänligt Lekplats för barn | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Det bekväma Aqui Y Ahora Bed and Breakfast Pisac är beläget mindre än 6 minuters gångavstånd från La Capilla och bara 400 meter från Manco Pata. Du kan njuta av utsikten över staden och använda kemtvätt, hushållning och 24-timmars hushållsservice på det här hotellet.
Detta bekväma hotell har ett behändigt läge, alldeles runt hörnet från Mercado de artesanias. Bland sevärdheterna som är belägna 250 m från boendet finns La Virgen del Carmen. Aqui Y Ahora Bed and Breakfast ligger invid Pisacs arkeologiska park, och busstationen Van / collectivo a Cusco ligger cirka 5 minuters promenad bort.
Rummen är utrustade med skrivbord, samt ljudisolerade fönster för gästernas bekvämlighet. De allergivänliga rummen har också kylskåp och glas. De privata rymliga badrummen är utrustade med en separat toalett och en dusch.
Du kan också äta på restaurangen A Whole in a Wall, som ligger 200 m från Aqui Y Ahora Bed and Breakfast i Pisac.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Endast för vuxna
- Allergifria rum
- Valutaväxling
- Brandsläckare
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Gemensamt kök
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Snackbar
Aktiviteter och avkoppling
- Fritids- och TV-Rum
- Spa & Hälsocenter
- Ryggmassage
- Huvudmassage
- Helkroppsmassage
- Fotmassage
- Vandring
- Yogalektioner
- Idrottstränare
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
- Hushållning
- Biluthyrning
- Tvätt
- Kemtvätt
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Minibar
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Bordsspel
- Lekplats för barn
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🕗
Vilken tid checkar man ut på Aqui Y Ahora Bed and Breakfast?
Gästerna på Aqui Y Ahora Bed and Breakfast måste checka ut till 12:00. - 📧
Finns det Wi-Fi på Aqui Y Ahora Bed and Breakfast?
Ja, Aqui Y Ahora Bed and Breakfast tillhandahåller Wi Fi i hela boendet. - ❓
Vilken avbokningspolicy har Aqui Y Ahora Bed and Breakfast?
Här finns gratis avbokning. För mer information, kontakta personalen på Aqui Y Ahora Bed and Breakfast. - ❓
Har rummen på Aqui Y Ahora Bed and Breakfast en arbetsplats?
Ja, du kan hitta skrivbord i vissa rum på Aqui Y Ahora Bed and Breakfast.